+48 509 759 727
(włącz javascript, żeby zobaczyć e-mail)

 Dibond

 

Kasetony podświetlane z alucobonda. Najbardziej estetyczna forma reklamy zewnętrznej. Płytę warstwową możemy dowolnie wyginać  i wycinać w niej odpowiednie kształty liter, które następnie podświetlamy systemem LED. Łączymy przy tym różne materiały takie jak pleksa, PCV, stal. W zestawieniu z wyświetlaczami ledowymi tworzą bardzo przyjazne kompozycje wizualne.

 3D

 

Litery przestrzenne - podświetlane. Produkujemy literki na bazie taśmy aluminiowej. Boki liter mają głębokość od 6 do 8 cm a wysokość literki może dochodzić do 150 cm. Są one malowane proszkowo pod konkretne zamówienie.

Litery 3D tworzą bardzo ładne kompozycje na nowoczesnych elewacjach budynków. Kolorystyka pleksi i folii do podświetleń jest na tyle bogata, że zaspokaja potrzeby bardzo różnych klientów.

 Pojazdy

 

Reklama na pojazdach. Oklejamy wszystkie pojazdy. Realizowaliśmy aplikacje flot samochodowych, pociągi, ciągniki i naczepy ciężarowe. Reklama wykonywana jest w różnych technikach, dopasowana do potrzeb klienta. Realizujemy wyjazdowe oklejanie u zamawiającego, nawet za granicą. Zmieniamy kolory samochodów kurierskich. Oklejamy autobusy miejskie i PKS. Stosowane przez nas folie nie pękają pod wpływem zmiany temperatur, są sprawdzone w różnych warunkach. Pomagamy również w rozklejaniu polizingowych aut naszych partnerów, starając się korzystać z nowoczesnych preparatów i nie robić szkód na oryginalnych lakierach.

 Galerie

 

Galerie handlowe. Obsługujemy najemców galerii handlowych wykonując nie tylko szyldy ale również kampanijne wymiany reklam, banerów i plakatów reklamowych na terenie polski południowej. Nasze realizacje zawsze pokrywają się z czasem wyznaczonym przez zamawiającego. Przeklejamy witryny z promocjami wraz z ich drukiem. Realizujemy zadania od podstaw. Nasi graficy tworzą rzeczywistość w większości galerii handlowych na śląsku.

 Konstrukcje

 

Konstrukcje stalowe. Spawanie konstrukcji pod reklamy oraz wszelkich innych konstrukcji wykonujemy samodzielnie. Dla tego nasze realizacje są znacznie tańsze niż u konkurencji. Potrafimy postawić bilboardy od Warszawy do Berlina. Posiadamy własne nośniki oraz korzystamy z miejsc reklamowych partnerów. Mogą Państwo  zamówić u nas projekt takiego nośnika oraz realizację ad A do Z. Serwisujemy stare reklamy. Zarówno kasetony świetlne jak i tablice banerowe. Korzystamy z wyspecjalizowanych alpinistów przy wymianie reklam wielkoformatowych na budynkach. Konstrukcje stalowe są w ramach potrzeby ocynkowane i malowane.
 

Styrodur to rodzaj polistyrenu. Możnemy wykonać z niego bardzo efektowne i eleganckie napisy do różnego rodzaju użytku – począwszy od małych nadruków po wielkie napisy wejściowe.

Napisy z płyt styrodurowych mogą mieć różną grubość, w zależności od zapotrzebowania (najczęściej od 2 do 10 cm). Styrodur jest cięty według wzoru  za pomocą specjalnej maszyny termicznej (plotera). Dodatkowa obróbka cyfrowa materiału zapewnia doskonałą jakość wykonania.  Wycięty element malowany jest częściowo lub w całości.

Napisy styrodurowe często pokryte są dodatkową warstwą pcv lub plexi, dzięki czemu nabierają odpowiedniego kolorytu i eleganckiego wykończenia. Po wykonaniu wszystkich elementów napis stanowi przestrzenną i estetyczną całość, której bardzo ważnym atutem jest niski koszt wykonania, a co za tym idzie, niska cena. W naszej galerii mogą Państwo zobaczyć kila realizacji w tej technologii.

 

 

 

Kasetony reklamowe  to najlepszy i najtańszy nośnik reklamy świetlnej. Dzięki połączeniu aluminium i plexi uzyskujemy efekt estetycznego, trwałego nośnika reklamy. Konstrukcja kasetonu jest spawana co zapewnia optymalną sztywność. Na życzenie klienta profile zewnętrzne malujemy proszkowo na dowolny kolor.

Odeszliśmy od poprzednich rozwiązań i podświetlenia robimy jedynie w technologii ledowej. Zapewnia to długowieczność i eliminuje ciągłe wymiany świetlówek.

Grafika wykonywana jest w dwuch wersjach- aplikacja z folii do podświetleń bądź wydruk solwentowy zapewniający większą palete możliwości.

Głębokość kasetonów to od 10 do 14 cm. Profile w standardzie są 4 metrowe i do tej szerokości ograniczamy swoją produkcję. Sprawdzony produkt, polecamy nasze wykonanie.

 

 


A
lucobond ACP Aluminium Composite Panel.
DIBOND - Aluminiowe płyty kompozytowe.
Składają się z okładzin z blachy aluminiowej 0,3mm oraz wypełnienia polietylenowego. Charakteryzują się doskonale gładką powierzchnią oraz niespotykaną sztywnością oraz stosunkowo niską wagą w stosunku do grubości płyty. Materiał bardzo trwały, odporny na warunki atmosferyczne, znakomity zarówno do produkcji tablic jak i konstrukcji przestrzennych.

Technika Frezowania i zaginania tych płyt  pozwala nam na tworzenie trójwymiarowych form; totemy, pylony, plansze z podświetleniem oraz wiele innych zastosowań przy np. stoiskach targowych.

DIBOND to pełna swoboda tworzenia z gwarancją długiej żywotności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.yarigos.pl - druk reklam, gadżety reklamowe, agencja reklamowa, kasetony reklamowe, wyświetlacze led, kalendarze, frezowanie dibonda i dibond tubond alucobond - Opole