+48 509 759 727
(włącz javascript, żeby zobaczyć e-mail)

 

Długopisy
PIŚMIENNICZE USB UPOMINKI SKÓRA KALENDARZE DŁUGOPISY

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku artykułów reklamowych spowodowało, że nasza firma stworzyła narzędzia, które wyróżniają nas na tle konkurencji i jednocześnie pomagają naszym klientom wybrać takie rozwiązania, które będą pasowały idealnie do ich potrzeb i budżetu.

KATALOGI artykułów reklamowych.

Rynek artykułów reklamowych to ponad 80 000 produktów stąd nasz pomysł na to, aby profesjonalnie i rzetelnie spośród nich wybrać produkty idealne pod kontem jakości i możliwości znakowania. Wybrane produkty zebraliśmy w formie katalogów drukowanych i w wersji on-line na naszej stronie www.

WAŻNE: nie jesteśmy producentem ale dystrybutorem produktów. Nie chcemy aby Klient wybierając produkt w oparciu o zdjęcie był zaskoczony jego wyglądem. Klient może kupić nawet 1 produkt przed właściwym zamówieniem. Możemy wysłać próbkę towaru w dowolne miejsce w Polsce.

ZNAKOWANIE – przy większości produktów w katalogach, podajemy możliwości znakowania. Mogą państwo sami określić co was interesuje. Popularne kiedyś tampodruki wypierane są przez coraz nowszą i szybszą technologię, jak np. laser czy druk laserowy bezpośrednio na przedmiocie. Dzięki temu terminy realizacji w ostatnich 3 latach spadły z miesiąca do nawet kilku dni.

To proste. Kliknij na wybrany niżej katalog, wybierz produkt i wyślij do nas wstępne zapytanie. Pomimo że podajemy w katalogach ceny, zawsze możesz z nami negocjować warunki.

Nasi dostawcy to sprawdzone przez lata firmy co pozwala nam na elastyczność i różne możliwości np. konfekcjonowania artykułów z różnych katalogów w różnych konfiguracjach, nawet z gadżetami klienta kupionymi w innej firmie. Sprawdź nas.

 

 

www.yarigos.pl - druk reklam, gadżety reklamowe, agencja reklamowa, kasetony reklamowe, wyświetlacze led, kalendarze, frezowanie dibonda i dibond tubond alucobond - Opole